Nowa piosenka Holly Blue oraz kolejna płyta promująca Mysłowice

Nowa piosenka Holly Blue oraz  kolejna płyta promująca Mysłowice

Pierwsza część kompilacji „Mysłowice Dobrze Brzmiące” ukazała się w czerwcu 2013 r. Podczas koncertowej premiery płyty na scenie wystąpili obecni na płycie artyści. Na koncercie pojawiło się kilka tysięcy osób. O płycie pozytywnie wypowiadały się media, gorąco zareagowali również odbiorcy. Nic dziwnego: to w końcu pierwsza płyta kompilacyjna z najciekawszymi piosenkami zespołów z Mysłowic.
W tym, że płyta się spodobała, największa zasługa samych Mysłowic i mieszkających w nim ludzi. To miasto zdecydowało, że czas na część drugą. I znów jest czego posłuchać.
Druga część kompilacji ukaże się 20 czerwca 2014 r. Znajdzie się na niej 14 piosenek. Tego samego dnia, podczas koncertowej premiery kompilacji „Mysłowice Dobrze Brzmiące 2”, na kąpielisku Słupna w Mysłowicach zagrają: Czary Mary Koszmary i Ćmy, Delons, Korbowód oraz Myslovitz. Wydawcą płyty jest Urząd Miasta Mysłowice (www.myslowice.pl), producentem Falami. Okładkę projektuje Marta Frank. Album rozprowadzany będzie bezpłatnie. Wkrótce więcej szczegółów.

Pierwszym singlem promującym album jest nowa piosenka grupy Holly Blue, „Another Love Affair”. Towarzyszy je zrealizowany przez zespół teledysk. Utwór zapowiada drugą płytę Holly Blue, która ukaże się jesienią tego roku.

Link do teledysku:

Powyżej nowe foto Holly Blue (autor: Krzysztof Piwowarczyk)

Marcin Babko
Falami Wydawca

marcin@falami.pl

Opis autora

admin

Dołącz do konwersacji

Musisz być zalogowany żeby móc komentować