SATYRA : Donald powiedział Lasok wykonał.

SATYRA : Donald powiedział Lasok wykonał.

W urzędzie miasta odbyła się narada Policji, Prezydenta, szefa Straży Miejskiej, a nawet dyrektora MZGK oraz prezesa MPWiK. W tak natychmiastowym trybie zwołano spotkanie na temat pijanych kierowców. Jak wiadomo to główny problem Mysłowic. Nie jest jednak wiadome co podczas spotkania spożywano. Uchwalono jednak, że warto kontrolować trzeźwość.
Znaczy się nie wpływa specjalnie na bezpieczeństwo ruchu drogowego dziurawa droga (tych mamy dostatek), słabe oznaczenie. Czy ewentualnie złe oświetlenie i sygnalizacja, która albo powoduje korki albo nie działa. Co nie jest oczywiście tak medialne.
Natomiast skoro wydajemy wojnę w Polsce pijanym kierowcą. To trzeba stanąć w pierwszym szeregu. Zamontujmy więc nie tylko alkomaty w jednostkach miejskich, ale tez w urzędzie i w gabinecie prezydenta oraz w samochodach. Najlepiej wszystkich mieszkańców. Ciekawe czy zamówione kontenery z alkomatami już dopłynęły z Chin czy dopiero płyną… Jeśli zamówili je towarzysze z PO to pewnie już trafiają do sieci dystrybucji. Drodzy państwo kto za to zapłaci ?

Wiadomo…. nie mylił się towarzysz Stalin twierdząc, że walka klasowa zaostrza się tym bardziej, im bliżej zwycięstwa jedynie słusznej idei.

Opis autora

admin

Dołącz do konwersacji

Musisz być zalogowany żeby móc komentować